CoroMill® 495, frez do fazowania A495-013M16-6009L ID:6536285 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 495, frez do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 495, frez do fazowania |
| Rodzina produktów | 2066 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A495..Mxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.52 inch |
| Średnica skrawania | 13.208 mm |
| Średnica skrawania | 0.616772 inch |
| Średnica skrawania | 15.666 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Średnica skrawania | 0.838031 inch |
| Średnica skrawania | 21.286 mm |
| Lu Usable Length | 0.767717 inch |
| Lu Usable Length | 19.5 mm |
| Waga | 0.180779 lb |
| Waga | 82 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 5/8 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.268031 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.808 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 495 -size 09 (495-09T3M-XL) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr1 Tool Cutting Edge Angle | 60 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 13600 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26536285 |