CoroMill® 495, frez do fazowania A495-013M16-7509L ID:6536287 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 495, frez do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 495, frez do fazowania |
| Rodzina produktów | 2066 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A495..Mxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.52 inch |
| Średnica skrawania | 13.208 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Średnica skrawania | 0.681339 inch |
| Średnica skrawania | 17.306 mm |
| Lf Functional Length | 2.88195 inch |
| Lf Functional Length | 73.2015 mm |
| Waga | 0.182984 lb |
| Waga | 83 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 5/8 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.304016 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.722 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 495 -size 09 (495-09T3M-XL) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 75 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 13600 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26536287 |