CoroMill® 600, frez czołowy 600-042Q16-10H ID:6252658 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 600, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 600, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 2030 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 600..Qxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.25984 inch |
| Średnica skrawania | 32 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Średnica skrawania | 1.65354 inch |
| Średnica skrawania | 42 mm |
| Lf Functional Length | 1.5748 inch |
| Lf Functional Length | 40 mm |
| Waga | 0.423288 lb |
| Waga | 192 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -A (hexagon socket head cap screw) -metric: 16 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.19685 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.19685 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 600 -size 1045 (600-1045) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 4 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 22200 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26252658 |