CoroMill® 600, frez czołowy A600-038O32-10H ID:7082849 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 600, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 600, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 2030 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A600..Oxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.1063 inch |
| Średnica skrawania | 28.1 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Średnica skrawania | 1.5 inch |
| Średnica skrawania | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 7.5 inch |
| Lf Functional Length | 190.5 mm |
| Waga | 2.20462 lb |
| Waga | 1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1 1/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.19685 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.19685 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 600 -size 1045 (600-1045) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 4.5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12500 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221197964 |