CoroMill® 690, długoostrzowy frez walcowo-czołowy 690-063HA12-10105H ID:5774450 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 690, długoostrzowy frez walcowo-czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 690, długoostrzowy frez walcowo-czołowy |
| Rodzina produktów | 2008 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 690..HAxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.48031 inch |
| Średnica skrawania | 63 mm |
| Dconms Connection Diameter | 4.92126 inch |
| Dconms Connection Diameter | 125 mm |
| Dfc Functional Diameter | 3.74079 inch |
| Dfc Functional Diameter | 95.016 mm |
| Lf Functional Length | 7.08661 inch |
| Lf Functional Length | 180 mm |
| Lu Usable Length | 4.33071 inch |
| Lu Usable Length | 110 mm |
| Waga | 16.5633 lb |
| Waga | 7.513 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 125 |
| Aermx Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.13386 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 105 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Masterend Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 690 -size 10E (690-100508E) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 5000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12439232 |