CoroMill® 745, frez czołowy A745-102R38-21M ID:6702265 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 745, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 745, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 2073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A745..Rxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 4 inch |
| Średnica skrawania | 101.6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Średnica skrawania | 4.59843 inch |
| Średnica skrawania | 116.8 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Waga | 6.10901 lb |
| Waga | 2.771 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -A (hexagon socket head cap screw) -inch: 1 1/2 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.204724 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5.2 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 745 -size 2109 (745R-2109) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 42 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4725 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 7 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26702265 |