CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania 1U000-0400-150-XA1620 ID:6259913 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania |
| Rodzina produktów | 2131 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1U000-XA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.15748 inch |
| Średnica skrawania | 4 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8 mm |
| Średnica skrawania | 0.314961 inch |
| Średnica skrawania | 8 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Prfrad Profile Radius | 0.059055 inch |
| Prfrad Profile Radius | 1.5 mm |
| Waga | 0.121254 lb |
| Waga | 55 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 8 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKSH |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26259913 |