CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania 1U000-0500-200-XA1620 ID:6259914 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania |
| Rodzina produktów | 2131 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1U000-XA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.19685 inch |
| Średnica skrawania | 5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Średnica skrawania | 0.393701 inch |
| Średnica skrawania | 10 mm |
| Lf Functional Length | 2.83465 inch |
| Lf Functional Length | 72 mm |
| Prfrad Profile Radius | 0.07874 inch |
| Prfrad Profile Radius | 2 mm |
| Waga | 0.187393 lb |
| Waga | 85 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 10 |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKSH |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26259914 |