CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania 1U000-0630-476-XA1620 ID:7045800 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do fazowania |
| Rodzina produktów | 2131 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1U000-XA (INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.247638 inch |
| Średnica skrawania | 6.29 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Średnica skrawania | 0.625 inch |
| Średnica skrawania | 15.875 mm |
| Lf Functional Length | 3.5 inch |
| Lf Functional Length | 88.9 mm |
| Prfrad Profile Radius | 0.18752 inch |
| Prfrad Profile Radius | 4.763 mm |
| Waga | 0.551156 lb |
| Waga | 250 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 5/8 |
| Bsg Basic Standard Group | INTERNAL |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 25100 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKSH |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221046941 |