CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania 1B230-1800-XA1630 ID:6624522 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania |
| Rodzina produktów | 2131 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1B230-XA |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | ALCRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.708661 inch |
| Średnica skrawania | 18 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.708661 inch |
| Dconms Connection Diameter | 18 mm |
| Lf Functional Length | 3.62205 inch |
| Lf Functional Length | 92 mm |
| Lu Usable Length | 1.02362 inch |
| Lu Usable Length | 26 mm |
| Promień naroża | 0.354331 inch |
| Promień naroża | 9 mm |
| Waga | 0.608476 lb |
| Waga | 276 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 18 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.02362 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 26 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.02362 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 26 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1630 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26624522 |