CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania 1B232-1588-XA1620 ID:7045770 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania |
| Rodzina produktów | 2131 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1B232-XA (2) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.625197 inch |
| Średnica skrawania | 15.88 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Lf Functional Length | 3.5 inch |
| Lf Functional Length | 88.9 mm |
| Lu Usable Length | 1.25 inch |
| Lu Usable Length | 31.75 mm |
| Promień naroża | 0.312598 inch |
| Promień naroża | 7.94 mm |
| Waga | 0.462971 lb |
| Waga | 210 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 5/8 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.25 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 31.75 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.25 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 31.75 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 34600 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221046644 |