CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania 1B240-0476-XA1630 ID:6334849 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Dura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania |
| Rodzina produktów | 2131 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1B240-XA (1-INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | ALCRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.187402 inch |
| Średnica skrawania | 4.76 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6.35 mm |
| Lf Functional Length | 3 inch |
| Lf Functional Length | 76.2 mm |
| Lu Usable Length | 0.375 inch |
| Lu Usable Length | 9.525 mm |
| Promień naroża | 0.093701 inch |
| Promień naroża | 2.38 mm |
| Waga | 0.094799 lb |
| Waga | 43 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.375 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9.525 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.375 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9.525 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1630 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26334849 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Rekomendowany produkt ma inne wymiary. |
Informacje o zamienniku:
Rekomendowany produkt ma inne wymiary.