CoroMill® Dura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do obróbki ogólnej 1K357-2500-600-XD1730 ID:8213661 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Dura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do obróbki ogólnej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Dura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do obróbki ogólnej |
| Rodzina produktów | 2131 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1K357-XD |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | ALCRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 6.37795 inch |
| Lf Functional Length | 162 mm |
| Lu Usable Length | 3.93701 inch |
| Lu Usable Length | 100 mm |
| Promień naroża | 0.23622 inch |
| Promień naroża | 6 mm |
| Waga | 2.11864 lb |
| Waga | 961 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 25 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.95276 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 75 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.95276 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 75 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.95276 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 75 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | HF |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1730 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 4 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNS |
| Liczba krawędzi skrawających | 7 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226618303 |