CoroMill® MR80, frez czołowy MR80-R050Q22-12M ID:8303343 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® MR80, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® MR80, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 2161 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MR80-R..Qxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.49606 inch |
| Średnica skrawania | 38 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.866142 inch |
| Dconms Connection Diameter | 22 mm |
| Średnica skrawania | 1.9685 inch |
| Średnica skrawania | 50 mm |
| Lf Functional Length | 1.5748 inch |
| Lf Functional Length | 40 mm |
| Waga | 0.537928 lb |
| Waga | 244 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -A (hexagon socket head cap screw) -metric: 22 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.23622 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill MR80 -size 1206 (MR80-1206) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0.74 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9300 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226993370 |