CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do ciężkiej obróbki 2N342-1905-PDP2BM ID:8351813 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do ciężkiej obróbki

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do ciężkiej obróbki |
| Rodzina produktów | 2135 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2N342-PD (INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlCrSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.75 inch |
| Średnica skrawania | 19.05 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 4 inch |
| Lf Functional Length | 101.6 mm |
| Lu Usable Length | 1.93748 inch |
| Lu Usable Length | 49.212 mm |
| Waga | 0.793665 lb |
| Waga | 360 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 3/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.62598 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 41.3 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.62598 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 41.3 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.62598 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 41.3 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | P2BM |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 7 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 13500 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PK |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227193359 |