CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do ciężkiej obróbki 2S342-2000-100CMBM2CM ID:8353024 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do ciężkiej obróbki

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do ciężkiej obróbki |
| Rodzina produktów | 2135 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2S342-CMB (2) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.787402 inch |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 4.31496 inch |
| Lf Functional Length | 109.6 mm |
| Lu Usable Length | 1.65354 inch |
| Lu Usable Length | 42 mm |
| Promień naroża | 0.03937 inch |
| Promień naroża | 1 mm |
| Waga | 0.88185 lb |
| Waga | 400 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 20 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.65354 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 42 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.65354 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 42 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.65354 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 42 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Gatunek | M2CM |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 13200 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227199610 |