CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem R215.H4-08050CAC02H1610 ID:5742492 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R215.Hx..AC..H |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.314961 inch |
| Średnica skrawania | 8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Lu Usable Length | 0.787402 inch |
| Lu Usable Length | 20 mm |
| Promień naroża | 0.03937 inch |
| Promień naroża | 1 mm |
| Promień naroża | 0.472441 inch |
| Promień naroża | 12 mm |
| Waga | 0.117506 lb |
| Waga | 53.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 8 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.787402 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 20 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1610 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 30.54 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 3 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PH |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12238726 |