CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem R215.H4-10050DAC07P1620 ID:5742564 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R215.Hx..AC..P |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.393701 inch |
| Średnica skrawania | 10 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 2.83465 inch |
| Lf Functional Length | 72 mm |
| Lu Usable Length | 1.02362 inch |
| Lu Usable Length | 26 mm |
| Promień naroża | 0.059055 inch |
| Promień naroża | 1.5 mm |
| Promień naroża | 0.19685 inch |
| Promień naroża | 5 mm |
| Waga | 0.185188 lb |
| Waga | 84 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 10 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.02362 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 26 mm |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 6537 L |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 32.69 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12237514 |