CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem R215.H4-20050EAK13P1620 ID:5847805 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do frezowania czołowego z wysokim posuwem |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R215.Hx..AK..P |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.787402 inch |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.11811 inch |
| Lf Functional Length | 130 mm |
| Lu Usable Length | 0.787402 inch |
| Lu Usable Length | 20 mm |
| Promień naroża | 0.07874 inch |
| Promień naroża | 2 mm |
| Promień naroża | 0.393701 inch |
| Promień naroża | 10 mm |
| Waga | 1.31396 lb |
| Waga | 596 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 20 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.787402 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 20 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 31.57 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25847805 |