CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do średniej obróbki zgrubnej 1P360-2540-XA1620 ID:7045769 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do średniej obróbki zgrubnej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe do średniej obróbki zgrubnej |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1P360-XA (INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1 inch |
| Średnica skrawania | 25.4 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 7 inch |
| Lf Functional Length | 177.8 mm |
| Lu Usable Length | 3.60945 inch |
| Lu Usable Length | 91.68 mm |
| Waga | 2.49563 lb |
| Waga | 1.132 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.60945 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 91.68 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.60945 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 91.68 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.60945 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 91.68 mm |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 4 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4500 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221046637 |