CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe stabilnego, wszechstronnego frezowania 2S440-1905-304-SD1725 ID:7858305 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe stabilnego, wszechstronnego frezowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe stabilnego, wszechstronnego frezowania |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2S440-SD (INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.75 inch |
| Średnica skrawania | 19.05 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 4.25 inch |
| Lf Functional Length | 107.95 mm |
| Lu Usable Length | 1.93748 inch |
| Lu Usable Length | 49.212 mm |
| Promień naroża | 0.12 inch |
| Promień naroża | 3.048 mm |
| Waga | 0.879645 lb |
| Waga | 399 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 3/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.625 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 41.275 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.625 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 41.275 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.625 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 41.275 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | VFD |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1725 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225031981 |