CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do mikrofrezowania R216.42-00830-AE08G1620 ID:5743429 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do mikrofrezowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do mikrofrezowania |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216.4x..30-AE..G |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.031496 inch |
| Średnica skrawania | 0.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 2.12598 inch |
| Lf Functional Length | 54 mm |
| Lu Usable Length | 0.07874 inch |
| Lu Usable Length | 2 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Waga | 0.041447 lb |
| Waga | 18.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.031496 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.8 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.031496 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.8 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11556764 |