CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do mikrofrezowania R216.42-02030-EC20G1700 ID:5963296 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do mikrofrezowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do mikrofrezowania |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216.42..30-..C..G |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | ALCRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.07874 inch |
| Średnica skrawania | 2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 1.77165 inch |
| Lf Functional Length | 45 mm |
| Lu Usable Length | 0.11811 inch |
| Lu Usable Length | 3 mm |
| Promień naroża | 0.03937 inch |
| Promień naroża | 1 mm |
| Waga | 0.044092 lb |
| Waga | 20 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.066929 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.7 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.066929 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.7 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1700 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | H |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25963296 |