CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania 2B320-0500-NGH10F ID:6261143 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2B320-NG |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.19685 inch |
| Średnica skrawania | 5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.188976 inch |
| Dconms Connection Diameter | 4.8 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Lu Usable Length | 1.65354 inch |
| Lu Usable Length | 42 mm |
| Promień naroża | 0.098425 inch |
| Promień naroża | 2.5 mm |
| Waga | 0.067682 lb |
| Waga | 30.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 4.80 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | H10F |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 20 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26261143 |