CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania 2B320-1600-NGH10F ID:6261148 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2B320-NG |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.629921 inch |
| Średnica skrawania | 16 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.61811 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.7 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Lu Usable Length | 3.0315 inch |
| Lu Usable Length | 77 mm |
| Promień naroża | 0.314961 inch |
| Promień naroża | 8 mm |
| Waga | 0.745163 lb |
| Waga | 338 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 15.70 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.905512 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 23 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.905512 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 23 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | H10F |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 20 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26261148 |