CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania R216.42-06030-AS09G1700 ID:5963314 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216.42..30-AS/C..G |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | ALCRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.23622 inch |
| Średnica skrawania | 6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 2.24409 inch |
| Lf Functional Length | 57 mm |
| Lu Usable Length | 0.354331 inch |
| Lu Usable Length | 9 mm |
| Promień naroża | 0.11811 inch |
| Promień naroża | 3 mm |
| Waga | 0.05732 lb |
| Waga | 26 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1700 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | H |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25963314 |