CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania R216.42-08030-AI08G1610 ID:5743480 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216.42..30-AI..G |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.314961 inch |
| Średnica skrawania | 8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Lu Usable Length | 1.06299 inch |
| Lu Usable Length | 27 mm |
| Promień naroża | 0.15748 inch |
| Promień naroża | 4 mm |
| Waga | 0.099208 lb |
| Waga | 45 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 8 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1610 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PH |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11527795 |