CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania R216.64-06030-AO07G1610 ID:5743651 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczne węglikowe frezy trzpieniowe z czołem kulistym do profilowania |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216.64..30-AO..G |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.23622 inch |
| Średnica skrawania | 6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Lu Usable Length | 1.1811 inch |
| Lu Usable Length | 30 mm |
| Promień naroża | 0.11811 inch |
| Promień naroża | 3 mm |
| Waga | 0.112436 lb |
| Waga | 51 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.275591 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.275591 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1610 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 3 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PH |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11528090 |