CoroMill® Plura, monolityczny ceramiczny frez czołowy 2H310-1200-150-SC6060 ID:7503710 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczny ceramiczny frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczny ceramiczny frez czołowy |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2H310-SC |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Ceramic |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.472441 inch |
| Średnica skrawania | 12 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Lu Usable Length | 0.708661 inch |
| Lu Usable Length | 18 mm |
| Promień naroża | 0.059055 inch |
| Promień naroża | 1.5 mm |
| Promień naroża | 0.23622 inch |
| Promień naroża | 6 mm |
| Waga | 0.073634 lb |
| Waga | 33.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 12 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 6060 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 3 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 35000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223451644 |