CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem 2F340-3200-400-SC1745 ID:7419182 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2F340..SC |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALSIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.25984 inch |
| Średnica skrawania | 32 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Lu Usable Length | 3.22835 inch |
| Lu Usable Length | 82 mm |
| Promień naroża | 0.15748 inch |
| Promień naroża | 4 mm |
| Waga | 3.06663 lb |
| Waga | 1.391 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 32 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.59843 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 66 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.59843 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 66 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1745 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222411595 |