CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem 2F341-1600-400-SC1710 ID:7419264 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2F341-SC |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN+TISIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.629921 inch |
| Średnica skrawania | 16 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 3.62205 inch |
| Lf Functional Length | 92 mm |
| Lu Usable Length | 1.65354 inch |
| Lu Usable Length | 42 mm |
| Promień naroża | 0.15748 inch |
| Promień naroża | 4 mm |
| Waga | 0.52911 lb |
| Waga | 240 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 16 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.33858 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 34 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.33858 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 34 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1710 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 22800 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222412417 |