CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem 2F380-1905-304ASD1745 ID:7963653 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2F380..ASD (INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALSIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.75 inch |
| Średnica skrawania | 19.05 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 6.375 inch |
| Lf Functional Length | 161.925 mm |
| Lu Usable Length | 4.15626 inch |
| Lu Usable Length | 105.569 mm |
| Promień naroża | 0.12 inch |
| Promień naroża | 3.048 mm |
| Waga | 1.1905 lb |
| Waga | 540 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 3/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.78126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 96.044 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.78126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 96.044 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.78126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 96.044 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | HF |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Gatunek | 1745 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 2 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225532778 |