CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem 2F380-2500-300ASD1745 ID:7963634 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, monolityczny węglikowy frez trzpieniowy do frezowania walcowego z wysokim posuwem |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2F380..ASD |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALSIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 7.99213 inch |
| Lf Functional Length | 203 mm |
| Lu Usable Length | 5.45276 inch |
| Lu Usable Length | 138.5 mm |
| Promień naroża | 0.11811 inch |
| Promień naroża | 3 mm |
| Waga | 2.55736 lb |
| Waga | 1.16 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 25 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.92126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 125 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.92126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 125 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.92126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 125 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | HF |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Gatunek | 1745 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 2 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225532587 |