CoroMill® Plura, węglikowe frezy trzpieniowe z rozdzielaczem wiórów do obróbki zgrubnej 1P340-1905-XA1640 ID:7045760 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowe frezy trzpieniowe z rozdzielaczem wiórów do obróbki zgrubnej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowe frezy trzpieniowe z rozdzielaczem wiórów do obróbki zgrubnej |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 1P340-XA (INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | ALCRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.75 inch |
| Średnica skrawania | 19.05 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 4 inch |
| Lf Functional Length | 101.6 mm |
| Lu Usable Length | 1.5626 inch |
| Lu Usable Length | 39.69 mm |
| Waga | 0.82012 lb |
| Waga | 372 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 3/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.5626 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 39.69 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.5626 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 39.69 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.5626 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 39.69 mm |
| Bsg Basic Standard Group | INTERNAL |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | WAVECUT |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1640 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15300 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221046545 |