CoroMill® Plura, węglikowe frezy trzpieniowe z rozdzielaczem wiórów do obróbki zgrubnej R215.34C06040-DS07K1640 ID:5742656 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowe frezy trzpieniowe z rozdzielaczem wiórów do obróbki zgrubnej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowe frezy trzpieniowe z rozdzielaczem wiórów do obróbki zgrubnej |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216.3xC..40-DS..K |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.23622 inch |
| Średnica skrawania | 6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 2.12598 inch |
| Lf Functional Length | 54 mm |
| Lu Usable Length | 0.629921 inch |
| Lu Usable Length | 16 mm |
| Promień naroża | 0.01378 inch |
| Promień naroża | 0.35 mm |
| Waga | 0.064375 lb |
| Waga | 29.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.275591 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.275591 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.275591 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7 mm |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 6527 K |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | HR |
| Ccc Center Cutting Capability | no |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Gatunek | 1640 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12329332 |