CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów R217.13-023050AC09P1620 ID:6416860 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R217.1x..AC..P |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | ALCRN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.090551 inch |
| Średnica skrawania | 2.3 mm |
| Średnica skrawania | 0.048819 inch |
| Średnica skrawania | 1.24 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lu Usable Length | 0.383858 inch |
| Lu Usable Length | 9.75 mm |
| Waga | 0.061729 lb |
| Waga | 28 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.049213 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.25 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 30 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Thft Thread Form Type | M60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSHO |
| Tp Thread Pitch | 0.019685 inch |
| Tp Thread Pitch | 0.5 mm |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26416860 |