CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów R217.13C041080CC11K1630 ID:6304506 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R217.1x..CC..K |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.161417 inch |
| Średnica skrawania | 4.1 mm |
| Średnica skrawania | 0.161417 inch |
| Średnica skrawania | 4.1 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Średnica skrawania | 0.23622 inch |
| Średnica skrawania | 6 mm |
| Lu Usable Length | 0.459449 inch |
| Lu Usable Length | 11.67 mm |
| Waga | 0.063934 lb |
| Waga | 29 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.422047 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 10.72 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Gatunek | 1630 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Sigcsk Countersink Angle | 90 deg |
| Thft Thread Form Type | M60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tp Thread Pitch | 0.031496 inch |
| Tp Thread Pitch | 0.8 mm |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26304506 |