CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów R217.13C082150CC21K1630 ID:6304509 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R217.1x..CC..K |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.322835 inch |
| Średnica skrawania | 8.2 mm |
| Średnica skrawania | 0.322835 inch |
| Średnica skrawania | 8.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Średnica skrawania | 0.472441 inch |
| Średnica skrawania | 12 mm |
| Lu Usable Length | 0.921654 inch |
| Lu Usable Length | 23.41 mm |
| Waga | 0.231486 lb |
| Waga | 105 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 12 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.882283 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 22.41 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Gatunek | 1630 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Sigcsk Countersink Angle | 90 deg |
| Thft Thread Form Type | M60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tp Thread Pitch | 0.059055 inch |
| Tp Thread Pitch | 1.5 mm |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26304509 |