CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów R217.73-079270AC11N1630 ID:5743915 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R217.7x..AC..N |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.311024 inch |
| Średnica skrawania | 7.9 mm |
| Średnica skrawania | 0.149606 inch |
| Średnica skrawania | 3.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 8 mm |
| Średnica skrawania | 0.275591 inch |
| Średnica skrawania | 7 mm |
| Lu Usable Length | 0.452756 inch |
| Lu Usable Length | 11.5 mm |
| Waga | 0.104389 lb |
| Waga | 47.35 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 8 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.452756 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 11.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1630 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Thft Thread Form Type | NPTF60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tpi Threads Per Inch | 27 |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12074775 |