CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów R217.73-099180AC15N1630 ID:5743916 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R217.7x..AC..N |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.389764 inch |
| Średnica skrawania | 9.9 mm |
| Średnica skrawania | 0.188976 inch |
| Średnica skrawania | 4.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Średnica skrawania | 0.354331 inch |
| Średnica skrawania | 9 mm |
| Lu Usable Length | 0.626772 inch |
| Lu Usable Length | 15.92 mm |
| Waga | 0.163142 lb |
| Waga | 74 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 10 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.626772 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 15.92 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1630 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Thft Thread Form Type | NPTF60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tpi Threads Per Inch | 18 |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12074786 |