CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów R217.95-200140BC35N1630 ID:6251188 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do gwintów |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R217.9x..BC..N |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.787402 inch |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 4.09449 inch |
| Lf Functional Length | 104 mm |
| Lu Usable Length | 1.4252 inch |
| Lu Usable Length | 36.2 mm |
| Waga | 0.923738 lb |
| Waga | 419 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 20 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.4252 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 36.2 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1630 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Thft Thread Form Type | WH55 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tpi Threads Per Inch | 14 |
| Ttp Thread Type | External,Internal |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26251188 |