CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do obróbki walcowo-czołowej R216.34-05030-AS09N1620 ID:5743261 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do obróbki walcowo-czołowej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do obróbki walcowo-czołowej |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216.3x..30-AS..N |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.19685 inch |
| Średnica skrawania | 5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 2.12598 inch |
| Lf Functional Length | 54 mm |
| Lu Usable Length | 0.354331 inch |
| Lu Usable Length | 9 mm |
| Waga | 0.044092 lb |
| Waga | 20 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1620 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11559133 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inna geometria w stosunku do oryginalnej – Proszę sprawdzić posuw. |
| Replacement Product - Material Id | 6259613 |
| Replacement Product - Ordering Code | 1P222-0500-XA 1630 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=1P222-0500-XA 1630 |
Informacje o zamienniku:
Inna geometria w stosunku do oryginalnej – Proszę sprawdzić posuw.
Kod zamiennika: 1P222-0500-XA 1630
ID materiału zamiennika: 6259613