CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do obróbki walcowo-czołowej RA216.33-0845-CK04P1640 ID:5890129 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do obróbki walcowo-czołowej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy do obróbki walcowo-czołowej |
| Rodzina produktów | 1040 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA216.33..CK..P |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.125 inch |
| Średnica skrawania | 3.175 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6.35 mm |
| Lf Functional Length | 2.5 inch |
| Lf Functional Length | 63.5 mm |
| Lu Usable Length | 0.434055 inch |
| Lu Usable Length | 11.025 mm |
| Waga | 0.080689 lb |
| Waga | 36.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.28937 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.35 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.28937 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.35 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.28937 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.35 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1640 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 8 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25890129 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Rekomendowany produkt ma inne wymiary. |
| Replacement Product - Material Id | 6732484 |
| Replacement Product - Ordering Code | 2P342-0318-PA 1730 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=2P342-0318-PA 1730 |
Informacje o zamienniku:
Rekomendowany produkt ma inne wymiary.
Kod zamiennika: 2P342-0318-PA 1730
ID materiału zamiennika: 6732484