CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym 2B255-0318-TAT2CH ID:8560669 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 2167 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2B255-TA (1-INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | AlTiCrN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.125 inch |
| Średnica skrawania | 3.175 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6.35 mm |
| Lf Functional Length | 2.25 inch |
| Lf Functional Length | 57.15 mm |
| Lu Usable Length | 0.1875 inch |
| Lu Usable Length | 4.7625 mm |
| Promień naroża | 0.0625 inch |
| Promień naroża | 1.5875 mm |
| Waga | 0.048502 lb |
| Waga | 0.022 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.1875 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.7625 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.1875 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.7625 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | T2CH |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMS |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228028735 |