CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym 2B256-0400-RAR2AH ID:8560627 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 2167 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2B256-RA (1) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.15748 inch |
| Średnica skrawania | 4 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 2.24409 inch |
| Lf Functional Length | 57 mm |
| Lu Usable Length | 0.23622 inch |
| Lu Usable Length | 6 mm |
| Promień naroża | 0.07874 inch |
| Promień naroża | 2 mm |
| Waga | 0.044092 lb |
| Waga | 0.02 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 6 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.23622 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.23622 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | R2AH |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | KSH |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228028315 |