CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym 2B256-1600-RAR2AH ID:8560633 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 2167 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2B256-RA (2) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.629921 inch |
| Średnica skrawania | 16 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 3.62205 inch |
| Lf Functional Length | 92 mm |
| Lu Usable Length | 0.944882 inch |
| Lu Usable Length | 24 mm |
| Promień naroża | 0.314961 inch |
| Promień naroża | 8 mm |
| Waga | 0.52911 lb |
| Waga | 0.24 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 16 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.944882 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 24 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.944882 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 24 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | R2AH |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | KSH |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228028377 |