CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym 2B286-0794-TAT2CH ID:8560689 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura, węglikowy frez trzpieniowy z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 2167 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2B286-TA (2-INCH) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | AlTiCrN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.3125 inch |
| Średnica skrawania | 7.9375 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.3125 inch |
| Dconms Connection Diameter | 7.9375 mm |
| Lf Functional Length | 3.5 inch |
| Lf Functional Length | 88.9 mm |
| Lu Usable Length | 0.46878 inch |
| Lu Usable Length | 11.907 mm |
| Promień naroża | 0.15625 inch |
| Promień naroża | 3.96875 mm |
| Waga | 0.132277 lb |
| Waga | 0.06 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 5/16 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.46878 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 11.907 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.46878 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 11.907 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | T2CH |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMS |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228028933 |