CoroMill® Plura solid carbide lollipop end mill 2L486-0600-RI1000R2AH ID:8627097 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® Plura solid carbide lollipop end mill

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® Plura solid carbide lollipop end mill |
| Rodzina produktów | 2169 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 2L486-RI (1) |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TiAlSiN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.23622 inch |
| Średnica skrawania | 6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Lf Functional Length | 4.33071 inch |
| Lf Functional Length | 110 mm |
| Lu Usable Length | 0.590551 inch |
| Lu Usable Length | 15 mm |
| Promień naroża | 0.11811 inch |
| Promień naroża | 3 mm |
| Waga | 0.187393 lb |
| Waga | 0.085 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 10 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.185827 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.72 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.185827 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.72 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | R2AH |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228255483 |