CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania AQD-E-203Y38-M ID:6657546 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AQD..Y |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.07874 inch |
| Cw Cutting Width | 2 mm |
| Średnica skrawania | 8 inch |
| Średnica skrawania | 203.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 0.104331 inch |
| Lf Functional Length | 2.65 mm |
| Waga | 0.709889 lb |
| Waga | 322 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -inch: Y38 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.4252 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 61.6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size E (QD-NE-0200-020E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 2700 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 16 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657546 |