CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania AQD-F-254Y38-M ID:6657556 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® QD, frez na płytki wymienne do rowków i odcinania |
| Rodzina produktów | 2070 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AQD..Y |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.094094 inch |
| Cw Cutting Width | 2.39 mm |
| Średnica skrawania | 10 inch |
| Średnica skrawania | 254 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 0.086417 inch |
| Lf Functional Length | 2.195 mm |
| Waga | 1.48592 lb |
| Waga | 0.674 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -inch: Y38 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.4252 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 87 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill QD -size F (QD-NF-0239-020E-PM) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 2800 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 20 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26657556 |